Produktbeskrivelse:
Anvendelsesområde
Automatisk vaskemaskine, der anvendes inden for fødevarer, landbrug, farmaceutisk industri, skovbrug, miljø, test af landbrugsprodukter, laboratoriedyr og andre relaterede områder til at levere rengøringsløsninger til glasvarer. Anvendes til rengøring og tørring af Erlenmeyer-kolber, flasker, målekolber, pipetter, injektionsflasker, petriskåle osv.
Specifikation:
| Dimensioner (H*B*D) | 990*612*750mm |
| Antal rengøringslag | 3 lag |
| Kammervolumen | 202L |
| Cirkulationspumpens flowhastighed | 0-600L/min justerbar |
| Elektricitet | 280V/380V |
| Varmekraft | 4 kW/9 kW |
| Kurvidentifikationssystem | Standard |
| Installationsmetode | Fritstående |
| Tørringsmetode | EcoDry-funktion |
1. Forsinket vask: Instrumentet leveres med tidsbestillingsstart og timerstartfunktion for at forbedre kundens arbejdseffektivitet.
2. OLED-modul farvedisplay, selvbelysning, høj kontrast, ingen begrænsning af synsvinkel
3. niveau adgangskodestyring, som kan opfylde brugen af forskellige administrationsrettigheder
4. Selvdiagnose af udstyrsfejl og lyd- og tekstmeddelelser
5. Rengøringsfunktion til automatisk lagring af data (valgfrit)
6. USB-rengøringsdataeksportfunktion (valgfrit)
7. Mikroprinterdataudskrivningsfunktion (valgfrit)
Teknisk innovation:
——Modulære rengøringskurve
![]()
![]()
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ er en førende producent af laboratorieglasvaskere med beliggenhed i Hangzhou City i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ specialiserer sig i forskning, produktion og handel med automatiske glasvaskere, der anvendes inden for biofarmaceutiske, medicinske, kvalitetsinspektionsmiljøer, fødevareovervågning og petrokemiske områder.
XPZ er forpligtet til at hjælpe med at løse alle slags rengøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder, og i mellemtiden er XPZ-mærket blevet spredt til mange andre lande, som Indien, Storbritannien, Rusland, Sydkorea, Uganda, Filippinerne osv. XPZ leverer integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktvalg, installations- og driftstræning osv.
Vi vil samle flere virksomhedsfordele for at levere innovative produkter af høj kvalitet og fremragende service for at bevare vores langvarige venskab.
Udstilling
Certificeringer:
Ofte stillede spørgsmål:
Q1: Hvorfor vælge XPZ?
Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder.
Vores mærke er blevet spredt til mange andre lande, såsom Indien, Storbritannien, Rusland, Afrika og Europa.
Vi tilbyder integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktudvælgelse, installation og driftstræning.
Q2: Hvilken slags forsendelse kan kunden vælge?
Sendes normalt med hav eller luft.
Vi gør vores bedste for at imødekomme kundernes transportbehov.
Q3: Hvordan sikrer man produktkvaliteten og eftersalgsservicen?
Vi har CE, ISO kvalitetscertifikat og så videre.
Vi har den fremragende eftersalgsservice og eftersalgsingeniør.
Vores produkter har en garantiperiode.
Q4: KanweBesøg din fabrik online?
Vi er meget støttende.
Q5: Hvilken betalingsmåde kan kunden vælge?
T/T, L/C osv.