Vores løsninger er i høj grad anerkendte og pålidelige af kunderne og vil opfylde konstant skiftende økonomiske og sociale krav til den bedste pris for Kina P-Audio Style 15″ Højttalerdele Højttalerkurv. Velkommen til at tale med os, hvis du er interesseret i vores løsning. Vi vil give dig en overraskelse med hensyn til kvalitet og pris.
Vores løsninger er i høj grad anerkendte og pålidelige af kunderne og vil opfylde løbende skiftende økonomiske og sociale krav tilKina PA-ramme og PA-højttalerdele prisI takt med at den globale økonomiske integration bringer udfordringer og muligheder til xxx-industrien, er vores virksomhed, ved at fortsætte vores teamwork, kvalitet først, innovation og gensidig fordel, selvsikre nok til at tilbyde vores kunder oprigtigt kvalificerede løsninger, konkurrencedygtige priser og god service og til at bygge en lysere fremtid i overensstemmelse med ånden af højere, hurtigere og stærkere med vores venner sammen ved at fortsætte vores disciplin.
Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv til nederste lag, Stativ til rengøringskurv til nederste lag, Modulkurv til nederste lag,
Monteret i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Otte |
| Positionsregulator | To |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Monteret på begge rustfri stålføringer
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 158 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 528 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 566 mm |
| Nettovægt | 3 kg |