Vores stræben og virksomhedens formål er altid at "altid tilfredsstille vores kunders behov". Vi fortsætter med at erhverve, designe og designe bemærkelsesværdige produkter af høj kvalitet til både vores gamle og nye kunder og opnå en win-win-situation for vores kunder såvel som os. Vi tilbyder en billig pris på 126L Lab Industrial Full Automatic Bottle Glassware Washer. Vi samarbejder med dig og vil gøre os glade i morgen!
Vores stræben og virksomhedens formål er altid at "altid tilfredsstille vores kunders behov". Vi fortsætter med at erhverve, designe og designe bemærkelsesværdige produkter af høj kvalitet til både vores gamle og nye kunder og skabe en win-win-situation for både vores kunder og os.Kina Glasvaskemaskine og LaboratorieglasvaskemaskineMed al denne støtte kan vi betjene alle kunder med kvalitetsprodukter og rettidig levering med stor ansvarlighed. Som en ung, voksende virksomhed er vi måske ikke de bedste, men vi har gjort vores bedste for at være din gode partner.
| Grundparameter | |
| Arbejdstemperatur | 5-40ºC |
| Elektronisk strøm | 220V/50Hz eller 380V/50Hz |
| Elektrisk ledning | 2m/5*10m2 |
| Varmekraft | 4 kW/9 kW |
| Samlet effekt | 9 kW/13 kW |
| Vaskekammer | 316L rustfrit stål |
| Eksternt panel | 304 rustfrit stål |
| Kapacitet | 202L |
| Peristaltisk pumpe | 4 stykker |
| Programmer | 36 standard, 100+ brugerdefineret |
| Vasketemperatur | op til 95ºC |
| RS 232-port | Til overførsel af datainformation fra vaskemaskinen |
| Berøringsskærm | 7″ farveskærm |
| Udvendig dimension | H/B/D: 990*612*750mm |
| Vægt | 100 kg |
| Temperatursensor | PT1000 |
| Internetforbindelse tilgængelig | |
| Synligt vindue på døren | |
| Ledningsevneovervågningssystem til skylning | |
| Renvandsboosterpumpe tilgængelig | |
| Højeffektiv dampkondensator | |
Funktionsintroduktion
1. Start-udskudt vask: Udpeget vask via nedtælling eller fast tid
2. Funktionel beskyttet af forskellige adgangskodeniveauer
3. Styresystem: Mikrocomputerstyring, RS485, isolering af optokoblere, original importeret chip, beskyttet mod fjerntransmission af signaler.
4. Automatisk dørsystem
5. Cirkulationssystem: Variabel frekvensstartfunktion Cirkulationspumpeflow: 0-600L/min Trykovervågning og antiskumrensning for at sikre effektiv rengøring Sprayarm med hastighedsovervågning til alarmering af forhindringer
6. Rengøringskurvsystem: Rengøringskurv kan udskiftes på alle niveauer. Fleksibilitet med injektionsvask i flere niveauer og udskiftelige kurve. Mere end tre vandindløb med automatisk lukket ventil. Automatisk identifikation på kurv og regulering af vandgennemstrømning.
7. Kapacitetshøjde: Rengøringshøjde i ét niveau: 70 cm Rengøringshøjde i to niveauer: 46 cm Rengøringshøjde i tre niveauer: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biologisk Teknologi Co., Ltd.
XPZ er en førende producent af laboratorieglasvaskere med beliggenhed i Hangzhou City i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ specialiserer sig i forskning, produktion og handel med automatiske glasvaskere, der anvendes inden for biofarmaceutiske, medicinske, kvalitetsinspektionsmiljøer, fødevareovervågning og petrokemiske områder.
XPZ er forpligtet til at hjælpe med at løse alle slags rengøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder, og i mellemtiden er XPZ-mærket blevet spredt til mange andre lande, som Indien, Storbritannien, Rusland, Sydkorea, Uganda, Filippinerne osv. XPZ leverer integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktvalg, installations- og driftstræning osv.
Vi vil samle flere virksomhedsfordele for at levere innovative produkter af høj kvalitet og fremragende service for at bevare vores langvarige venskab.

Udstilling

Vores stræben og virksomhedens formål er altid at "altid tilfredsstille vores kunders behov". Vi fortsætter med at erhverve, designe og designe bemærkelsesværdige produkter af høj kvalitet til både vores gamle og nye kunder og opnå en win-win-situation for vores kunder såvel som os. Vi tilbyder en billig pris på 126L Lab Industrial Full Automatic Bottle Glassware Washer. Vi samarbejder med dig og vil gøre os glade i morgen!
Kina Billig prisKina Glasvaskemaskine og LaboratorieglasvaskemaskineMed al denne støtte kan vi betjene alle kunder med kvalitetsprodukter og rettidig levering med stor ansvarlighed. Som en ung, voksende virksomhed er vi måske ikke de bedste, men vi har gjort vores bedste for at være din gode partner.