Stigende-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Bruges til rengøring af pipetter.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Antal dyser | 116 stk. |
| Rammens højde | 150 mm |
| Pipetterensningshøjde | 585 mm |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 279 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 558 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 352 mm |
| Nettovægt | kg |