Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Anvendes til rengøring af laboratorieglas, såsom Erlenmeyer-kolber, trekantkolber, rundbundet kolbe, fladbundet kolbe, målekolber og målecylindre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Injektionsdyse | 2,5 mm x 110 mm |
| Antal dyser | 36 stk. |
| Krydsholder | 36 stk. |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 114 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 204 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 511 mm |
| Nettovægt | 3,5 kg |