Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Anvendes til rengøring af prøveglas.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Injektionsdyse | 2,5 mm x 45 mm |
| Antal dyser | 119 stk. |
| Krydsholder | 119 stk. |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 114 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 190 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 490 mm |
| Nettovægt | 4,1 kg |