Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Det integrerede modul har 28 pipetter, 8 stk. Erlenmeyerkolbe/målekolbe/målecylinder osv.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Injektionsdyse | ф6 mm x H220 mm |
| Antal dyser | 36 stk. |
| Sæder til pipetter | 28 stk. |
| Krydsholder | 8 stk. |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 255 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 190 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 493 mm |
| Nettovægt | kg |