Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Kan rengøre 28 stk. pipette, 28 stk. prøveglas og 9 stk. Erlenmeyerkolbe, kolbe, målekolbe osv.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Injektionsdyse | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Antal dyser | 65 stk. |
| Sæder til pipetter | 28 stk. |
| Krydsholder | 28 stk. |
| Antal indehavere | 9 stk. |
| Placering af fjederstykker | 9 stk. |
| Holderens belægning | PA |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 265 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 190 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 493 mm |
| Nettovægt | 3 kg |