Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv øverste lag, Rengøringskurv mellemste lag, Stativ til rengøringskurv øverste lag, Stativ til rengøringskurv mellemste lag, Modulkurv øverste lag, Modulkurv mellemste lag
Monteret i en dobbelt- eller tredobbeltlagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Seks |
| Positionsregulator | To |
| Kurvgenkendelse | En |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Rustfri stålføringsskinne på begge sider
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 140 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 536 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 562 mm |
| Nettovægt | 3,35 kg |