Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv øverste lag, Rengøringskurv mellemste lag, Stativ til rengøringskurv øverste lag, Stativ til rengøringskurv mellemste lag, Modulkurv øverste lag, Modulkurv mellemste lag
Monteret i en dobbelt- eller tredobbeltlagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Seks |
| Positionsregulator | To |
| Kurvgenkendelse | En |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
Indbygget roterende sprøjtearm
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Rustfri stålføringsskinne på begge sider
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
Kan sætte kurve, der bruges til rene flasker med bred åbning
| Udvendige mål, højde i mm | 152 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 536 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 567 mm |
| Nettovægt | 3,7 kg |