Vi kan altid tilfredsstille vores respekterede kunder med vores gode kvalitet, gode priser og gode service, fordi vi er mere professionelle og mere hårdtarbejdende, og vi gør det på en omkostningseffektiv måde for at fremstille standard China Kitchen Craft Køkkenvogn på hjul med 3 grøntsagskurve i rottingflet. Vi overholder princippet om "Standardiseringstjenester for at opfylde kundernes krav".
Vi kan altid tilfredsstille vores respekterede kunder med vores gode kvalitet, gode priser og gode service, fordi vi er mere professionelle og hårdtarbejdende og gør det på en omkostningseffektiv måde.Kina Display Rack og Display Frame prisPå grund af de skiftende tendenser inden for dette område engagerer vi os i varehandel med dedikeret indsats og ledelsesmæssig ekspertise. Vi opretholder rettidige leveringsplaner, innovative designs, kvalitet og gennemsigtighed for vores kunder. Vores motto er at levere kvalitetsløsninger inden for den aftalte tid.
Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv til nederste lag, Stativ til rengøringskurv til nederste lag, Modulkurv til nederste lag,
Monteret i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Otte |
| Positionsregulator | To |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Monteret på begge rustfri stålføringer
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 158 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 528 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 566 mm |
| Nettovægt | 3 kg |