Hurtige og overlegne tilbud, informerede rådgivere, der hjælper dig med at vælge den rigtige løsning, der passer til alle dine behov, en kort produktionstid, ansvarlig kvalitetshåndtering og unikke produkter og tjenester til betaling og forsendelse for OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Vi byder dig velkommen til at besøge vores produktionsenhed og ser frem til at opbygge imødekommende forretningsforbindelser med kunder i dit hjemland og i udlandet i den nærmeste fremtid.
Hurtige og overlegne tilbud, informerede rådgivere, der hjælper dig med at vælge den rigtige løsning, der passer til alle dine behov, en kort produktionstid, ansvarlig kvalitetshåndtering og unikke produkter og tjenester til betaling og forsendelse.Kina LED-modul, InjektionsmodulVi udvikler altid ny teknologi for at strømline produktionen og levere varer til konkurrencedygtige priser og høj kvalitet! Kundetilfredshed er vores prioritet! Du kan fortælle os om din idé, så vi kan udvikle et unikt design til din egen model og undgå for mange lignende dele på markedet! Vi tilbyder vores bedste service for at opfylde alle dine behov! Kontakt os med det samme!
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injektionsrengøringskurv, Injektionsrengøringskurvstativ, Injektionsmodul
Anvendes til rengøring af laboratorieglas, såsom Erlenmeyer-kolber, trekantkolber, rundbundet kolbe, fladbundet kolbe, målekolber og målecylindre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Injektionsdyse | ф6 mm x H220 mm |
| Antal dyser | 8 stk. |
| Antal indehavere | 8 stk. |
| Placering af fjederstykker | 8 stk. |
| Holderens belægning | PA |
Rengøringskurvstativ til injektionsmodul med tilslutningsport
Indlæs til venstre og højre for modulkurven
Hurtigpropindløb, rent skyllevand fra modulkurven ind i hver indsprøjtningsmoduldyse
| Udvendige mål, højde i mm | 253 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 140 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 488 mm |
| Nettovægt | 0,9 kg |