Stigende-F1
Rengøringskurv, Kurvehylde, Modulkurv,
Dobbeltlagsstruktur, egnet til injektionskurvstativmodul og ikke-injektionskurvstativmodul
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Kurvgenkendelse | En |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
| Antal indlæsbare moduler | To lag |
| Antal enkeltlagsmoduler | To |
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Monteret på begge rustfri stålføringer
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 609 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 619 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 790 mm |
| Nettovægt | kg |