Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv til ikke-injektionsrensning
Velegnet til beholdere med bred åbning, målebægre osv.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Små fjederklemmer | 18 |
| Højde | 105 mm |
| Afstand | 60 mm |
| Store fjederklemmer | 10 |
| Højde | 175 mm |
| Afstand | 60 mm |
Kurvmodulet
| Udvendige mål, højde i mm | 186 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 220 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 445 mm |
| Nettovægt | kg |