Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv til nederste lag, Stativ til rengøringskurv til nederste lag, Modulkurv til nederste lag,
Monteret i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Otte |
| Positionsregulator | To |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Monteret på begge rustfri stålføringer
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 148 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 531 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 577 mm |
| Nettovægt | 3 kg |
certificering