Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv til nederste lag, Stativ til rengøringskurv til nederste lag, Modulkurv til nederste lag
Monteret i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | Mat rustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Otte |
| Positionsregulator | To |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
Opdelt i to lag for at fylde trådbakken
Indbygget roterende sprøjtearm
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
| Udvendige mål, højde i mm | 230 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 528 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 584 mm |
| Nettovægt | 5,6 kg |
Certificering
XPZ-firmaet
Hangzhou Xipingzhe Biologisk Teknologi Co., Ltd.
XPZ er en førende producent af laboratorieglasvaskere med beliggenhed i Hangzhou City i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ specialiserer sig i forskning, produktion og handel med automatiske glasvaskere, der anvendes inden for biofarmaceutiske, medicinske, kvalitetsinspektionsmiljøer, fødevareovervågning og petrokemiske områder.
XPZ er forpligtet til at hjælpe med at løse alle slags rengøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder, og i mellemtiden er XPZ-mærket blevet spredt til mange andre lande, som Indien, Storbritannien, Rusland, Sydkorea, Uganda, Filippinerne osv. XPZ leverer integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktvalg, installations- og driftstræning osv.
Vi vil samle flere virksomhedsfordele for at levere innovative produkter af høj kvalitet og fremragende service for at bevare vores langvarige venskab.
XPZ Factory

Udstilling

