Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Rengøringskurv øverste lag, Rengøringskurv mellemste lag, Stativ til rengøringskurv øverste lag, Stativ til rengøringskurv mellemste lag, Modulkurv øverste lag, Modulkurv mellemste lag
Monteret i en dobbelt- eller tredobbeltlagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Seks |
| Positionsregulator | To |
| Kurvgenkendelse | En |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
Indbygget roterende sprøjtearm
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Rustfri stålføringsskinne på begge sider
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
Kan sætte kurve, der bruges til rene flasker med bred åbning
| Udvendige mål, højde i mm | 183 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 535 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 552 mm |
| Nettovægt | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biologisk Teknologi Co., Ltd.
XPZ er en førende producent af laboratorieglasvaskere med beliggenhed i Hangzhou City i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ specialiserer sig i forskning, produktion og handel med automatiske glasvaskere, der anvendes inden for biofarmaceutiske, medicinske, kvalitetsinspektionsmiljøer, fødevareovervågning og petrokemiske områder.
XPZ er forpligtet til at hjælpe med at løse alle slags rengøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder, og i mellemtiden er XPZ-mærket blevet spredt til mange andre lande, som Indien, Storbritannien, Rusland, Sydkorea, Uganda, Filippinerne osv. XPZ leverer integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktvalg, installations- og driftstræning osv.
Vi vil samle flere virksomhedsfordele for at levere innovative produkter af høj kvalitet og fremragende service for at bevare vores langvarige venskab.
Udstilling

