Øjeblik-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nederste lagrengøringskurv, Rengøringskurv til nederste lag, Modulkurv til nederste lag,
Monteret i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, isætning af forskellige injektionsmoduler, skylning af genanvendeligt laboratorieglas, keramik, plast, rustfrit stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfrit stål |
| Farve | MatRustfrit stål |
| Aktivitetsrulle | Otte |
| Positionsregulator | To |
| Kurvrammens tryk-trækslag | 550 mm |
| Hurtig grænsefladediameter | 32mm |
Kurvehylde med modultilslutning
Manuel push-pull indløbs- og udløbsrensningskammer
Monteret på begge rustfri stålføringer
Hurtigprop til vandindløb, der skyller vand fra bagsiden af kammerføringen ind i hvert injektionsmodul
| Udvendige mål, højde i mm | 139 mm |
| Udvendige dimensioner, bredde i mm | 529 mm |
| Udvendige mål, dybde i mm | 570 mm |
| Nettovægt | 3 kg |

XPZ-firmaet
Hangzhou Xipingzhe Biologisk Teknologi Co., Ltd.
XPZ er en førende producent af laboratorieglasvaskere med beliggenhed i Hangzhou City i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ specialiserer sig i forskning, produktion og handel med automatiske glasvaskere, der anvendes inden for biofarmaceutiske, medicinske, kvalitetsinspektionsmiljøer, fødevareovervågning og petrokemiske områder.
XPZ er forpligtet til at hjælpe med at løse alle slags rengøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspektionsmyndigheder og kemiske virksomheder, og i mellemtiden er XPZ-mærket blevet spredt til mange andre lande, som Indien, Storbritannien, Rusland, Sydkorea, Uganda, Filippinerne osv. XPZ leverer integrerede løsninger baseret på tilpasset efterspørgsel, herunder produktvalg, installations- og driftstræning osv.
Vi vil samle flere virksomhedsfordele for at levere innovative produkter af høj kvalitet og fremragende service for at bevare vores langvarige venskab.
XPZ Factory

Udstilling

